Pracownicy Instytutu L-4


L-41 KATEDRA STATYKI I DYNAMIKI BUDOWLI
Stopień Imię, nazwisko, funkcja Stanowisko Nr pokoju Nr telefonu, fax E-mail
dr hab.inż. Krzysztof Stypuła
p.o. Dyrektora IMB
Profesor PK 333 23-94 kstypula@pk.edu.pl
dr inż. Alicja Kowalska - Koczwara
Zastępca Dyrektora IMB
d/s Naukowo-Badawczych
i Współpracy z Przemysłem
adiunkt 331 21-21 alunciak@o2.pl
prof. dr hab. inż. Janusz Kawecki em. prof. zw. 324 wewn.23-88,
12 628-20-31
jkawec@pk.edu.pl
prof. dr hab. inż. Edward Maciąg em. prof. zw. 319 23-33 maciag@limba.wil.pk.edu.pl
dr hab. inż. Joanna Dulińska
Prodziekan WIL d/s Studiów Niestacjonarnych
Profesor PK 319 23-51 jdulinsk@pk.edu.pl
prof.dr hab.inż. Tadeusz Tatara
Dziekan WIL
Kierownik Katedry L-41
Profesor 335 23-48 ttatara@pk.edu.pl
dr inż. Henryk Ciurej adiunkt 332 23-31 hciurej@pk.edu.pl
dr inż. Krzysztof Kozioł adiunkt 318 23-91 KOZIOL_K@poczta.fm
dr inż. Arkadiusz Kwiecień adiunkt 332 23-31 akwiecie@pk.edu.pl
dr inż. Piotr Kuboń adiunkt 318 23-91 pkubon@wp.pl
dr inż. Ryszard Masłowski st. wykładowca 327 23-38 rmaslows@pk.edu.pl
dr inż. Filip Pachla adiunkt 331 21-21 filip.pachla@neostrada.pl
mgr inż. Maria Weigel-Milleret wykładowca 331 21-21 halinawm@interia.pl
mgr inż. Paweł Kisiel asystent 317 23-53 pkisiel@pk.edu.pl
mgr inż. Izabela Murzyn asystentt 331 21-21 imurzyn@pk.edu.pl
mgr inż. Anna Fuksa asystentt 327 23-33 akarolina035@yahoo.com
L-42 ZAKŁAD WYTRZYMAŁOŚCI MATERIAŁÓW
Stopień Imię, nazwisko, funkcja Stanowisko Nr pokoju Nr telefonu E-mail
dr hab. inż. Janusz German
Zastępca Dyrektora ds. Dydaktyki
Kierownik Zakładu
Profesor PK 337 23-43 jg@limba.wil.pk.edu.pl
prof. dr hab. inż. Marcin Chrzanowski em. prof. zw. 339 23-49 mc@limba.wil.pk.edu.pl
dr inż. Małgorzata Janus-Michalska adiunkt 305 21-65 mjm@limba.wil.pk.edu.pl
dr inż. Adam Kisiel adiunkt 336 23-98 ak@limba.wil.pk.edu.pl
dr inż. Paweł Latus adiunkt 308 23-46 pl@limba.wil.pk.edu.pl
dr inż. Marek Matyjaszek st.wykł. 307 23-34 mm@limba.wil.pk.edu.pl
dr inż. Adam Zaborski adiunkt 306 23-35 az@limba.wil.pk.edu.pl
dr Bogusław Zając adiunkt 308 23-46 bz@limba.wil.pk.edu.pl
dr inż. Piotr Kordzikowski adiunkt 305 21-65 pk@limba.wil.pk.edu.pl
dr inż. Krzysztof Nowak adiunkt 307 23-34 kn@limba.wil.pk.edu.pl
Zbigniew Mikulski asystent 309 21-22 kn@limba.wil.pk.edu.pl
mgr inż. Stanisław Struś specjalista 303 23-37 ss@limba.wil.pk.edu.pl
inż. Stanisław Bartecki operator komputerów 336 23-98 bs@limba.wil.pk.edu.pl
L-43 KATEDRA PODSTAW MECHANIKI OŚRODKA CIĄGŁEGO
Stopień Imię, nazwisko, funkcja Stanowisko Nr pokoju Nr telefonu E-mail
em. prof. dr hab. inż. Gwidon Szefer em. prof. zw. 320 23-92, 628-20-30 szefer@limba.wil.pk.edu.pl
Prof.dr hab. inż. Leszek Mikulski
Prorektor d/s Studenckich
Kierownik Katedry 316 26-46 ps@pk.edu.pl
dr inż. Dorota Jasińska adiunkt 313 23-41 jasinska@limba.wil.pk.edu.pl
dr inż. Dariusz Kędzior adiunkt 315 23-22, 628-22-35 dkedzior@pk.edu.pl
dr inż. Marian Mikołajek adiunkt 314 22-35 marianmikolajek@interia.pl
dr inż. Marian Świerczek adiunkt 314 22-35 mswiercz@gmail.com
mgr inż. Szymon Sobczyk asystent 315? 23-22 szymek.sobczyk@gmail.com
L-44 LABORATORIUM INŻYNIERII WIATROWEJ
Stopień Imię, nazwisko, funkcja Stanowisko Nr pokoju Nr telefonu E-mail
prof. dr hab. inż. Andrzej Flaga
Kierownik Laboratorium
prof. 326[Warszawska],
2[Czyżyny]
21-62[Warszawska]
35-70[Czyżyny]
liwpk@interia.pl
liwpk@windlab.pl
mgr inż. Renata Rzegocka-Kłaput prac. inż.-tech. LIW parter 35-62, 35-70 r_rzegocka@wp.pl
dr inż. Grzegorz Bosak adiunkt 326, LIW parter 21,62, 35-62 gbosak@interia.pl
mgr inż. Piotr Matys asystent LIW 35-70,35-62 p.matys@windlab.pl
mgr inż. >Agata Szeląg asystent LIW parter 35-70,35-62 p.??
mgr inż. Agnieszka Porowska prac. inż.-techn.
zastępstwo za: Renata Rzegocka-Kłaput
LIW parter 35-70,35-62 p.??
L-45 LABORATORIUM BADANIA ODKSZTAŁCEŃ I DRGAŃ BUDOWLI
Stopień Imię, nazwisko, funkcja Stanowisko Nr pokoju Nr telefonu E-mail
mgr inż. Piotr Stecz Kierownik Laboratorium Budynek 10-29, p.121 23-78, 628-20-32 pstecz@pk.edu.pl
mgr inż. Katarzyna Szwedo specjalista Budynek 10-29, p.121 23-78, 628-20-32 kszwedo@pk.edu.pl
mgr inż. Jarosław Chełmecki specjalista Budynek 10-29, p.121 23-78, 628-20-32 jchelm@usk.pk.edu.pl
  Bogdan Jordanek st. technik Budynek 10-29, p.121 23-78, 628-20-32  
  Paweł Jurkiewicz st.mistrz Budynek 10-29, p.121 23-78, 628-20-32  
L-46 ZAKŁAD WSPÓŁDZIAŁANIA BUDOWLI Z PODŁOŻEM
dr hab. inż. Elżbieta Pilecka
Kierownik Zakładu
Profesor PK Budynek 10-24 parter 25-79 epilecka@pk.edu.pl
dr hab. inż. Bogumił Wrana
Profesor PK Budynek 10-24 parter, WIL p.330 23-81, 25-79 wrana@limba.wil.pk.edu.pl
bwrana@pro.onet.pl
dr inż. Mirosława Bazarnik adiunkt 410 A 25-79 mbazarnik@pk.edu.pl
dr inż. Janusz Kogut adiunkt Budynek 10-24 parter 25-79 jkogut@pk.edu.pl
mgr inż. Michał Ksawery Skrzycki asystent Budynek 10-24 parter 25-79 mskrzycki@pk.edu.pl
mgr inż. Bartłomiej Czado asystent Budynek 10-24 parter 25-79 bczado@gmail.com
mgr inż. Jan Pietras specjalista Budynek 10-24 parter 25-64 jpietras@pk.edu.pl
BIBLIOTEKA
OŚRODEK INFORMACJI NAUKOWEJ
Stopień Imię, nazwisko, funkcja Stanowisko Nr pokoju Nr telefonu E-mail
mgr Jadwiga Staromiejska kustosz Budynek WIL, p.317 23-53, 628-23-53 bibl4@limba.wil.pk.edu.pl
ADMINISTRACJA
Stopień Imię, nazwisko, funkcja Stanowisko Nr pokoju Nr telefonu E-mail
mgr Grażyna Cholewa kier. admin. Instytutu 323 23-40, 628-20-51 grazyna@limba.wil.pk.edu.pl
mgr Milena Ryszka specjalista 322 23-40, 628-20-51 milena@limba.wil.pk.edu.pl
mgr Blanka Wątor st. referent adm. 324 23-88, 628-20-31 bwator@pk.edu.pl
  Anna Lutyńska specjalista 312 21-61 hania@limba.wil.pk.edu.pl
  Teresa Wójcik sam. referent 338 21-63 tw@limba.wil.pk.edu.pl
mgr Anna Mleko specjalista 312 21-61 amleko@limba.wil.pk.edu.pl